logo
23/07
22/07
21/07
20/07
19/07
2 ...

Сирський: Противник загруз у Вовчанську, попри залучені сили та засоби

12-06-2024 13:16351

Сирський: Противник загруз у Вовчанську, попри залучені сили та засоби
Фото: зі сторінки у Facebook

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський каже, що на Харківському напрямку ворог веде безуспішні дії, намагаючись просунутися вперед в глибину українських бойових порядків та створити так званий «пояс безпеки».

Про це повідомив Сирський у Facebook.

«У Вовчанську противник загруз, незважаючи на залучені сили та засоби, які постійно поповнює за рахунок підрозділів з інших напрямків», – повідомив Сирський.

Сирський повідомив, що кілька днів поспіль працював у військових частинах, які ведуть оборону на найбільш гарячих точках Східного фронту. Головком описує ситуацію на цих ділянках.

За його словам, противник продовжує ведення активних наступальних дій різної інтенсивності фактично по всьому фронту, основні зусилля зосереджуючи на Покровському та Курахівському напрямках. Тут ворог зосередив найбільшу кількість своїх штурмових підрозділів зі складу восьми ударних бригад.

Жорсткі бої на цих напрямках тривають вже декілька місяців і впродовж цього часу наші воїни мужньо стримують рух ворога вперед. 

Продовжуються бої в районах Часового Яру, Кліщіївки, Калинівки. Противник намагається захопити ці населені пункти для розширення географії свого просування в напрямку Краматорська та Словʼянська.

Безуспішно ворог штурмує Білогорівку на Луганщині.

Противник рветься до Сіверська з двох напрямків, але кожного разу відкочується назад, зазначає головком.

На Запорізькому напрямку агресор здійснює наступальні дії в районах Старомайорське та Роботине, але фактично без успіху.

Генерал-полковник каже, що в районі Кринки бої продовжувалися за утримання плацдарму та контролю островів, без суттєвих змін в стані та положенні сторін.

«У цих умовах для нас дуже важливе утримання займаних рубежів та позицій, не допущення прориву оборони, максимальне знищення живої сили та техніки ворога.

Нам необхідно добитися переваги над противником, зменшити втрати, а головне, змінити оборонну та наступальну психологію, що буде важливим кроком на шляху до нашої Перемоги!

Для цього ми зосереджуємо зусилля на підвищенні якості проведення занять з підрозділами, які проходять бойове злагодження, в ході яких відпрацьовуються питання боротьби з дронами противника та захист від них, пересування на полі бою, користування засобами РЕБ, евакуація поранених та багато інших питань, які актуальні в умовах сучасного бою», – наголосив Сирський.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news