logo
19/07
18/07
2 ...

Журналіст Олександр Масляник: «Україна зустрічає співвітчизників і гостей глибокою калабанею»

12-06-2024 16:44334

Журналіст Олександр Масляник: «Україна зустрічає співвітчизників і гостей глибокою калабанею»
Фото: зі сторінки О.Масляника у ФБ

Український публіцист, журналіст, колишній гендиректор ЛОДТРК Олександр Масляник жорстко розкритикував на своїй сторінці у соціальній мережі стан українських контрольно-пропускних пунктів. 

«Поверталися з колегами із закордонного відрядження через КПП Рава-Руська.

Перші метри рідної землі – серце защеміло від ... розпачу і гніву: Україна зустрічає співвітчизників і гостей глибокою (у спекотні дні) калабанею.

Це так треба ненавидіти свою державу! Вгодовані митники з нерухомістю в Дубаї і спритні прикордонники дбають винятково про власну кишеню, а на престиж держави їм начхати!» – висловлюється письменник.

Чимало підписників Масляника під дописом погоджуються зі словами журналіста, мовляв, на їхню думку, митники приділяють мало уваги стану санвузлів на кордоні. 

«Одне було бажання, щоб того мордоворота – начальника митниці закрити на годинку в туалеті. І хто має вказати їм на це? Грошей не має митниця для санізації? Та за роки війни вони не лише в Дубаї мають маєтки, але й, мабуть, на Місяці», – пише користувачка Anna Voloshyn.

Відповідно до розподілу обов’язків у Львівській обласні військовій адміністрації кураторство над митними структурами, в т.ч. і КПП на кордоні, віднесено до обов’язків заступниці голова ЛОВА Христини Замули.

Роман ГАВРИЛІВ, Leopolis.news