logo
21/07
20/07
19/07
2 ...

На Всеукраїнському фестивалі підтримали талановитих підопічних з «Поповицького психоневрологічного інтернату»

12-06-2024 18:06478

На Всеукраїнському фестивалі підтримали талановитих підопічних з «Поповицького психоневрологічного інтернату»

На Всеукраїнському фестивалі творчості людей  з інвалідністю  «Політ з одним крилом», який нещодавно пройшов  у  Новояворівську, свої таланти показали і підопічні КЗ ЛОР «Поповицького психоневрологічного інтернату» (Шегинівська ТГ).

Цього року на фестивалі виступили з творчими номерами 96 учасників з різних регіонів України. Талановиті мешканці «Поповицького психоневрологічного інтернату», які через хворобу проживають і лікуються у закладі, мають можливість розвивати свої здібності і займатися творчістю. Свої номери і мистецькі твори вони змогли  представити і на Всеукраїнському фестивалі.

Грамотою та цінним подарунком нагороджена  Гарпуля  Галина за 1-місце  у конкурсі – за декоративно-прикладне мистецтво та народну творчість. 2-місце у конкурсі декламування прози отримала Дорота  Марія.  Грамотою нагороджена  Дідина Наталія за 2-місце у конкурсі – за образотворче і візуальне мистецтво.

«Дякуємо керівнику СЦ  «Регіна» Наталії Кулик та ЗСУ за можливість побувати на такому чудовому святі», – йдеться на сторінці КЗ ЛОР «Поповицький психоневрологічний інтернат» (директор Галина Гамар).

Такий фестиваль сприяє соціальній адаптації людей з інвалідністю, є нагадуванням, що  наш обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей особливими потребами.

Галина СОРОКА, для Leopolis.news