logo
23/07
22/07
21/07
20/07
19/07
18/07
17/07
2 ...

Зґвалтування дівчинки на Львівщині: педофіла засудили до 10 років

12-06-2024 17:02318

Зґвалтування дівчинки на Львівщині: педофіла засудили до 10 років
Фото: ілюстративне

За публічного обвинувачення прокурорів Золочівської окружної прокуратури 40-річного чоловіка визнано винним у зґвалтуванні малолітньої особи (ч. 4 ст. 152 КК України).

Йому призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі, інформує відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Прокурори в суді довели, що упродовж п’яти років мешканець одного із сіл Львівщини неодноразово ґвалтував малолітню дівчинку.

Чоловік проживав в одному будинку разом з рідним братом, його співмешканкою та її дітьми. Дітей часто залишали йому доглядати, а він, користуючись відсутністю дорослих, систематично ґвалтував одну з дівчаток.

Сексуальне насильство над потерпілою почалося, коли їй було всього лише 7 років.

Після зґвалтувань чоловік застосовував психологічний тиск та погрози до малолітньої, щоби та мовчала і не розказувала нікому про вчинене.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину не визнав, у вчиненому не розкаявся. Однак йог на підставі зібраних доказів прокурори довели її повністю.

Під час судового розгляду діти для допиту не викликалися до суду, що дозволило уникнути їх повторної психологічної травматизації. Використано як докази показання неповнолітніх, отримані в «Зеленій кімнаті».

До набрання вироком законної сили обвинувачений перебуватиме під вартою.

Відомості про нього будуть внесені до Реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Leopolis.news