logo
21/07
20/07
2 ...

Юрій Доскіч: зміцнюємо дружбу з естонськими партнерами

14-06-2024 20:21184

Юрій Доскіч: зміцнюємо дружбу з естонськими партнерами
Фото: із соціальних мереж

Відомий на Львівщині підприємець, засновник Благодійного фонду сім’ї Доскіч, депутат обласної ради Юрій Доскіч заради допомоги ЗСУ з візитом побував а Естонії. Зокрема, в Талліні від зустрівся з друзями тутешньої доброчинної ГО United Delivery Mission.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.

За словами Юрія Доскіча, за час великої війни естонські друзі і партнери передали українським воїнам на фронт 400 автомобілів. Це вагома і надзвичайно цінна допомога у протистоянні російській агресії, наближенні перемоги над ворогом.

У свою чергу Юрій Доскіч з делегацією благодійникам з United Delivery Mission подарували сувеніри – монети Національного банку України з голограмами ЗСУ, які придбали на Благодійному аукціоні в Підгорецькому замку.

«Народ Естонії, – сказав Юрій Юрійович, – надзвичайний співчутливий і доброзичливий. Жителі цієї прибалтійської країни готові поділитися останнім, щоб Україна перемогла ненависного всьому світу московського ворога. Переконався у цьому і під час відвідин Української Греко-Католицької церкви у Таллінні. Щира подяка отцю Роману Кіху, який постійно підтримує ініціативи щодо задоволення потреб українців, підтримки ЗСУ».

Варто зазначити, що про Україну, яка чинить серйозний опір московській орді, що  належно оцінюється естонцями, в Талліні говорять скрізь і всюди. Неабиякою популярністю тут користується проект народної дипломатії «Підтримай Україну», що був започаткований з ініціативи голови Львівської ОВА Максима Козицького. Це, як і візит теперішньої делегації на чолі з Юрієм Доскічем, є важливою складовою зміцнення дружби і налагодження подальших партнерських взаємин.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news