logo
24/07
23/07
22/07
21/07
20/07
19/07
2 ...

Домовленості на Саміті миру мають стати частиною миротворчого процесу, - Зеленський

15-06-2024 19:07188

Домовленості на Саміті миру мають стати частиною миротворчого процесу, - Зеленський
Фото: ілюстративне

Усе про, що буде домовлено сьогодні на Саміті миру, стане частиною миротворчого процесу. 

 

Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з президенткою Швейцарії Віолою Амхерд, передає УНН.

"Нам вдалося успішно повернути світу ідею, що колективні зусилля здатні зупинити війну та встановити справедливий мир. Ця ідея точно спрацює, тому що світ має силу", - сказав Зеленський.

Він зазначив, що сьогодні на Саміті представлені всі частини світу, всі континенти, різні нації: "Кожен політичний полюс нашого з вами світу: Латинська Америка, Близький Схід, Африка, Європа, Азія, Тихоокеанський регіон, Австралія, Північна Америка".

"Усе, про що буде домовлено сьогодні на Саміті стане частиною такого потрібного усім нам миротворчого процесу. Вірю, що ми побачимо тут на Саміті, як робиться історія", - зазначив Зеленський.  

Президентка Швейцарської Конфедерації Віола Амхерд зазначала, що під час Саміту миру учасники хочуть зокрема обговорити, як та за яких умов у процес майбутнього миру може бути залучена також росія.

Зеленський заявляв, що очікує, що після інавгураційного Саміту миру буде перехід на предметне, технічне вирішення всіх трьох пунктів: продовольчої безпеки, ядерної безпеки, повернення українських дітей, і триватиме підготовка до наступних кроків.

Підготувала Леся Бурбан, Leopolis.news