logo
21/07
20/07
19/07
2 ...

Під час капремонту дороги на Самбірщині хотіли «відмити» понад 9 млн грн

17-06-2024 16:52162

Під час капремонту дороги на Самбірщині хотіли «відмити» понад 9 млн грн
Фото: ілюстративне

Прокурори обласної прокуратури забезпечили участь у розгляді справи  за позовом Самбірської окружної прокуратури щодо виявленого спірного договору підряду. Наслідком угоди мало бути незаконне виділення з бюджету понад 9 млн грн.

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

З’ясовано, що між органом місцевого самоврядування та будівельним товариством було укладено договір підряду. Згідно угоди суб’єкт господарювання мав здійснити капітальний ремонт комунальної дороги в одному із селищ Самбірщини.

Однак, згідно моніторингу Держаудитслужби підрядника неправомірно визнано переможцем у тендері, оскільки допущено порушення при розрахунку вартості робіт та не було надано підтвердження відсутності заборгованості по банківському кредиту.

У зв’язку з цим прокуратура заявила позов про визнання недійсним договору підряду, який не відповідав вимогам тендерної документації. Суд погодився з доводами прокурора та своїм рішенням визнав спірний договір таким.

Відтак, за результатами вжитих заходів представницького характеру вдалося запобігти незаконному використанню бюджетних коштів.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news