logo
19/07
18/07
17/07
16/07
15/07
14/07
13/07
12/07
11/07
10/07
2 ...

Хіти Голівуду прозвучать у Львівській національній філармонії ім. Мирослава Скорика

17-06-2024 16:14219

Хіти Голівуду прозвучать у Львівській національній філармонії ім. Мирослава Скорика

У Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика анонсували вечір Хітів Голівуду, який відбудеться 20 червня о 19:00.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної філармонії.

Для виконання культових саундтреків в Україну прибув американський диригент — Роджер Махадін, під керівництвом якого виступить Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова».

У виконанні музикантів прозвучать мелодії з легендарних кінофільмів: від космічної саги — «Зоряних Війн» до композицій з мультфільмів та мюзиклів. 

Роджер Махадін отримав визнання в США як інтерпретатор музики до вистав та фільмів, був одним із засновників і головним диригентом New York Symphonic Arts Ensemble, а також директором та диригентом трьох університетських симфонічних оркестрів, NYU Chamber Music Society. В Україну Роджер приїздить вперше, про що ділиться: 

«Оркестр «Віртуози Львова» має чудову історію виконання нестандартних репертуарів, вони сміливо поєднують виконання класичної та попмузики, чи кіномузики. Цей вечір ми даруватимемо слухачам музику для насолоди, внутрішнього спокою, мрій, що є дуже важливо в такий неспокійний час.

Що ж звучатиме? Я не розкриватиму поки програми, однак додам, що це будуть теми, які асоціюються з найхаризматичнішими персонажами, супергероями та чарівниками, лиходіями та рятівниками. Композиції, які нагадують про те, що щирі почуття та добро завжди перемагають».

Більше про концерт

Квитки

Leopolis.news