logo
24/07
2 ...

Штучні вії почали відлітати з природніми»: львівські медики допомогли 17-річній дівчині

17-06-2024 19:50214

Штучні вії почали відлітати з природніми»: львівські медики допомогли 17-річній дівчині
Фото: зі сторінки у Facebook

До клініки офтальмології Центр дитячої медицини, лікарні «Охматдит» звернулася 17-річна дівчинка у якої нарощення вій спричинило неприємні наслідки.

Про це повідомляється на сторіцні Центру.

Тетяна (імʼя змінене) з Львівщини, нарощувала вії перший раз. За певний час штучні вії почали відпадати разом із її віями. Відтак, вона звернулась до майстра, яка виконувала процедуру, але та не знала, що робити. У аптеці дівчині порадили догляд за віями спеціальну олійку, що лише погіршило ситуацію. У Тетяни зʼявився білий, липкий наліт на верхніх і нижніх повіках обох очей.

Із набором цих скарг дівчина звернулась до офтальмологів Центру. Після огляду та обстеження фахівці зʼясували, що нарощення спричинило індивідуальну реакцію (непериносимість) у дівчини, що проявилось у вигляді випадіння вій разом з білим клейким нальотом, а подальше використання олійки лише погіршило цю ситуацію.

Пацієнтці назначено місцеве лікування та часті огляди у найближчий період.

«Наголошуємо, найчастішими наслідками процедури нарощення вій – є травми чи опіки очей, інфікування, сторонні тіла рогівки чи повік, алергічні реакції, зокрема набряки й подразнення. А також втрата вій через недостатню кваліфікацію фахівця.

Шкідливий вплив може спричиняти безпосередній контакт зі штучними віями, а також речовини у складі клею для фіксації волосків. Хімічне пошкодження слизової без належної терапії в найгіршому варіанті призводить до проблем із зором. Тож, наші офтальмологи радять не робити таких процедур», – йдеться у повідомленні.

Адреса: м. Львів, вул. Лисенка, 31.

Контакти для запису на консультацію: 067 760 00 31.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news