logo
24/07
23/07
22/07
21/07
20/07
19/07
2 ...

Зеленський збирав сьогодні Ставку

17-06-2024 19:02278

Зеленський збирав сьогодні Ставку

Президент України Володимир Зеленський після повернення до Києві із Саміту миру сьогодні збирав Ставку Верховного Головнокомандувача.

Про це Зеленський повідомив у соцмережах.

Президент заслухав доповіді міністра оборони Рустема Умєрова, Головкома Олександра Сирського, начальника Генштабу Анатолія Баргилевича: «Оперативна ситуація на всіх напрямках і на кордонах, динаміка виконання вітчизняних контрактів і надходження допомоги з оголошених партнерами оборонних пакетів».

Також Зеленський заслухав звіти керівників усіх складових Сил оборони України: ЗСУ, Нацгвардії, СБУ, ГУР та Держприкордонслужби, а також зведення СЗР.

Детальну доповідь представив командувач Сил безпілотних систем Вадим Сухаревський, який відзвітував щодо всіх типів дронів – повітряних, наземних і морських – та щодо всіх типів завдань: від тактичних FPV та евакуаційних платформ до так званих дронів Deep Strike.

«Напрям активно розвивається – зростає кількість не лише вироблених, а й успішно застосованих безпілотників. Україна очолює технологічний прогрес у цій галузі. Минулого тижня на переговорах з іншими лідерами ми відчули великий інтерес до нашого досвіду. Після перемоги він стане високотехнологічною частиною українського експорту», – зазначив Зеленський.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news