logo
20/07
19/07
2 ...

ЛНМУ визначено одним із національних контактних пунктів програми ЄС «Горизонт Європа»

18-06-2024 13:29229

ЛНМУ визначено одним із національних контактних пунктів програми ЄС «Горизонт Європа»
Фото: ілюстративне

Міністерство освіти і науки України сформувало перелік національних контактних пунктів (НКП) програми ЄС «Горизонт Європа». Це здійснено у межах заходів, спрямованих на посилення участі українських учасників у Рамковій програмі Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» за підсумками конкурсного відбору. 

Про це повідомляє відділ комунікації та промоції Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. 

НКП будуть створені у низці установ у різних регіонах України. Основна місія мережі НКП – активізація участі українських установ, організацій у програмах «Горизонт Європа та «Євратом», забезпечення підвищення кількісних та якісних показників участі в них і залучення європейських грантів для посилення українського дослідницького та інноваційного потенціалу. 

До списку національних контактних пунктів програми «Горизонт Європа», сформованого МОН України. увійшов Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.

«Наш Університет буде представлено в напрямку «Охорона здоровʼя» Центром молекулярного дизайну, досліджень лікарських засобів та біологічно-активних сполук під керівництвом завідувача кафедри фармацевтичної, органічної та біоорганічної хімії, професора Романа Лесика.

Конкурсний відбір НКП оголошувався з 8 квітня з продовженням за деякими напрямами до 16 травня 2024 року. У конкурсі взяли участь представники 39 установ та організацій, 26 з яких – заклади вищої освіти, 5 – наукові установи Національної академії наук, 8 – інші державні установи та громадський сектор.

Розбудова мережі НКП є важливим етапом створення інфраструктури підтримки українських установ та організацій у програмі «Горизонт Європа», – йдеться у повідомленні.

Leopolis.news