logo
20/07
19/07
18/07
17/07
16/07
15/07
2 ...

У Львові судитимуть двох мешканців Луганщини, які воювали на боці окупантів

19-06-2024 20:34255

У Львові судитимуть двох мешканців Луганщини, які воювали на боці окупантів
Фото: ілюстративне

Прокурори Львівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох громадян України, яким інкриміновано державну зраду, участь у терористичній організації та діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 1, 2 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України).

Як інформує відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури, слідством встановлено, що мешканці Луганщини у 2022 році добровільно перейшли на бік ворога. Вони вступили до незаконного збройного формування «народної міліції» терористичної організації «лнр».

Чоловіки проходили службу у військових частинах, які входять до складу зс рф. Їх було зараховано на посади стрільця та гранатометника.

Обвинувачені отримали форму російського зразка та інше військове майно. Пройшли повноцінну військову підготовку та здобули навички користування зброєю, опанували тактику ведення бою, здійснення штурму, наступу, відступу.

Чоловіки в ході війни ремонтували військову техніку, укріплювали вогневі позиції зс рф для ведення бою, облаштовували окопи, будували бліндажі та несли караульну службу. Також в їх обов’язки входило охорона складу боєприпасів, розвантажування та завантаження таких.

З початку повномасштабного вторгнення воювали у населених пунктах Луганської, Донецької та Харківської областей.

Їх діяльність була припинена у зв’язку із затриманням Силами оборони України.

Leopolis.news