logo
20/07
19/07
18/07
17/07
16/07
15/07
2 ...

«Заробив» на авто наркоторгівлею: перед судом постане 24-річний мешканець Стрийщини

20-06-2024 16:26329

«Заробив» на авто наркоторгівлею: перед судом постане 24-річний мешканець Стрийщини
Фото: Львівська обласна прокуратура

Прокурори Стрийської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 24-річного мешканця району.

Як повідомляє Львівська обласна прокуратура, йому інкриміновано незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут наркотичних та психотропних речовин, а також легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 1, 2, 3 ст. 307, ч. 1 ст. 209 КК України).

Слідством встановлено, що впродовж лютого-березня 2024 року обвинувачений займався збутом наркотичних та психотропних речовин. Мова йде про амфетамін, МДМА, PVP та ПМА.

«Товар» для продажу закупляв через чат-боти Telegram, шляхом відшукання так званих «мегакладів». В подальшому робив закладки, фотографував та фіксував їх географічні координати для своїх «клієнтів» у різних місцевостях міста Стрий та району. Зокрема, у лісопосадках, на березі річки, біля моста поблизу цементного заводу.

Окрім того, за прибуток від такого «бізнесу» чоловік  придбав автомобіль. Таким чином йому вдалось легалізувати кошти, отримані злочинним шляхом.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Стрийського районного управління поліції  Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news