logo
24/07
23/07
22/07
20/07
19/07
18/07
17/07
16/07
15/07
2 ...

ОЛІВІЯ та Михайло Чудновський презентували кліп «Обійми» (ВІДЕО)

20-06-2024 19:01259

ОЛІВІЯ та Михайло Чудновський презентували кліп «Обійми» (ВІДЕО)

Співачка ОЛІВІЯ та мультиінструменталіст Михайло Чудновський презентували ніжну пісню і кліп «Обійми».

Про це йдеться у релізі треку.

ОЛІВІЯ — професійна музикантка, випускниця Національної музичної академії України, співачка, композиторка, авторка пісень. Волонтер та амбасадор благодійної організації «Фундація обʼєднаних для перемоги». 

Михайло Чудновський — музикант, мультиінструменталіст, володіє багатьма музичними інструментами. Закінчив Національну музичну академію України. На даний момент являється музикантом гурту ONUKA, а також аранжувальником вокальних та інструментальних творів.

«Обійми» – лірична пісня, яка проникає в глибини душі завдяки ніжному супроводу фортепіано та струнного ансамблю. В пісні розповідається про силу обіймів у моменти розлуки. Це гімн ніжності, любові та підтримки, яка здатна подолати будь-які відстані. Обійми супроводжують нас усе життя, ніби зупиняючи час. Вони стали символом захисту та збереження любові, даючи нам відчуття безпеки та тепла в найважчі моменти.

«Люди надихнули мене написати цю пісню. Ми обнімаємося при радісних зустрічах та сумних прощаннях, але після кожного розставання знову настає бажана зустріч. Кожне обіймання – це обіцянка повернутися, це надія на новий початок. Відчуйте магію обіймів і нехай ця пісня стане особистою маніфестацією любові та підтримки у вашому житті», – поділилась артистка  

Сингл ОЛІВІЯ & Чудновський «Обійми» доступний для прослуховування на всіх цифрових майданчиках, а відео для перегляду в YouTube.  

Leopolis.news