logo
22/02
20/02
18/02
15/02
14/02
13/02
12/02
11/02
08/02
2 ...

Нацакадемію сухопутних військ відвідала делегація ЗС Канади (ФОТО)

06-11-201959

Нацакадемію сухопутних військ відвідала делегація ЗС Канади (ФОТО)
Фото: Нацакадемії СВ

Сьогодні, 6 листопада, до Національної академії сухопутних військ завітала делегація ЗС Канади на чолі з командиром механізованої бригадної групи канадської армії полковником Робертом Річі. До складу делегації також увійшов командир операції «Unifier» підполковник Туп.

Про це повідомляє пресслужба Нацакадемії СВ.

Під час зустрічі з керівним складом вишу начальник Академії генерал-лейтенант Павло Ткачук коротко ознайомив іноземних гостей зі структурою, завданнями та діяльністю навчального закладу. Він також наголосив на значному внеску канадської армії у підготовку підрозділів Збройних Сил України.

«Вдячний нашим канадським друзям за вагому підтримку у справі підготовки військових фахівців та підрозділів Збройних Сил України», – звертаючись до присутніх, зазначив генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Окрім того, сторони мали плідну дискусію з питань удосконалення освітнього процесу у військових академіях, ролі військової науки та взаємодії армії з іншими складовими державного сектору безпеки.

На завершення зустрічі відбувся обмін сувенірами, після чого канадські військовослужбовці мали нагоду познайомитися зі сторінками історії вишу, оглянувши експозицію академічного музею.

Leopolis.news