logo
21/07
20/07
19/07
2 ...

Юрій Доскіч: Багато дронів для ЗСУ не буває

24-06-2024 08:54340

Юрій Доскіч: Багато дронів для ЗСУ не буває
Фото: з відкритих джерел

«Багато дронів для ЗСУ не буває. А тому не час зупинятися. Так і робимо з однодумцями, долучившись до реалізації проекту «Пташки перемоги», – сказав Юрій Доскіч – благодійник, підприємець, депутат Львівської  обласної ради.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.

Нагадаємо, що нещодавно в рамках благодійного проєкту «Пташки перемоги» українським захисникам незалежності держави було передано 730 дронів. Натхненниками задуму стали знані в області люди Ігор Дулин, Олександр Тіщенко, Юрій Котик. Їхнім однодумцем став голова Львівської ОВА Максим Козицький.

З перших місяців зародження проекту його активно підтримує Юрій Доскіч. Він переконаний, що завдяки таким ініціативам ми посилюємо нашу обороноздатність, наближаємо перемогу над історичним ворогом України. Кошти для закупівлі такої кількості дронів благодійники збирали під час благодійних форумів, аукціонів, а також завдяки донатам небайдужих. Зокрема, Юрій Доскіч з  дружиною Христиною під час аукціону в Підгорецькому замку придбали монети Національного банку України з голограмами ЗСУ. Відтак їх вони передали друзям з Естонії, які доставлять автівки для ЗСУ.

«Коли починали Благодійний проєкт «Пташки перемоги», – сказав очільник області Максим Козицький, – то здавалося, що передати на фронт 1000 дронів – це непосильна справа. Разом, як бачимо, можемо багато. За це всім дякую».

Безпілотники отримали воїни 80-ої окремої десантно-штурмової бригади, 24-ої бригадиімені Короля Данила, 93-ої бригади «Холодний Яр», 68-ї окремої єгерської бригади, 7-гоПрикордонного Карпатського загону, 420-го Окремого стрілецького батальйону, спецпризначенці ГУР та СБУ.

Благодійні аукціони у рамках проекту «Пташки перемоги» на Львівщині триватимуть надалі. Відтепер 20 відсотків виручених на них коштів організатори передаватимуть на протезування наших захисників і захисниць у Superhumans Center.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news