logo
20/07
19/07
2 ...

У Бродах відбувся футбольний матч на першість Львівщини між командами «Богун» і «Олесько»

24-06-2024 10:48276

У Бродах відбувся футбольний матч на першість Львівщини між командами «Богун» і «Олесько»
Фото: автора

У неділю, 23 червня, у Бродах, на центральному стадіоні «Ювілейний», відбувся черговий футбольний матч на першість Львівської області, у якому зіграли команди «Богун» міста Броди й «Олесько» з однойменного містечка Буської територіальної громади Золочівського району.

Розпочався футбольний поєдинок досить, так би мовити, інтенсивно, бо вже на другій хвилині від початку матчу, футболісти команди «Богун» забили першого гола у ворота гостей із Олеська. Але така ситуація, як показала подальша гра, анітрошки не засмутила команду ФК «Олесько», ба, навіть навпаки, додала спортивного ентузіазму її гравцям. Вони почали наполегливо, образно кажучи, штурмувати ворота «богунівців» і через десяток хвилин забили свого гола у ворота суперників, таким чином зрівнявши рахунок на 1:1. А потім і ще одного гола провели у ворота команди ФК «Богун».

Перший тайм закінчився із рахунком 1:2 на користь «олеськівців».

У другому таймі футболісти ФК «Богун» наполегливо старалися наздогнати й випередити команду «Олесько» і навіть кілька разів штурмували їх ворота, але… безрезультатно.

Та й команда ФК «Олесько у другому таймі не була, як кажуть, інертною, а навіть навпаки – час від часу активно штурмувала ворота «богунівців» і в другому таймі провела у їх ворота ще два голи.

Завершився недільний футбольний матч у Бродах із рахунком 1:4 на користь команди ФК «Олесько».

Михайло Шишка, для Leopolis.news