logo
20/07
19/07
2 ...

У Львівському ТЦК та СП відреагували на конфлікт із перехожим на Високому Замку

24-06-2024 11:40155

У Львівському ТЦК та СП відреагували на конфлікт із перехожим на Високому Замку
Фото: ілюстративне

У неділю в мережі з’явилось відео, як на вул. Замковій у Львові співробітники ТЦК затримали чоловіка призовного віку та посадили в мікроавтобус.

На інцидент відреагували у Львівському обласному ТЦК та СП.

«Виконуючи службові обов’язки група оповіщення ТЦК і поліції проїжджала вулицею Замкова у місті Львові. Помітили громадянина призовного віку. Зупинилися і запитали про військово-облікові документи. Після того, як він надав їх, військовослужбовці виявили, що востаннє громадянин з’являвся у військкомат 9 років тому. Відтак чоловіка запросили у салон автівки, аби виписати повістку.

У цей час повз проходила жінка. Побачивши автівку і чоловіків у формі, вона почала знімати їх на камеру телефону. Помітивши зйомку, громадянин, не дочекавшись вручення повістки, почав провокувати військовослужбовців на конфлікт.

Наголошуємо, військовослужбовці не били людину. Намагаючись використати становище, коли перехожа інцидент знімала на відео, чоловік поводився неадекватно.

Врешті військовозобов’язаному громадянину виписали повістку, після чого відпустили», – йдеться у повідомленні Служби зв'язків з громадськістю Львівського ОТЦК та СП.

Leopolis.news