logo
21/07
20/07
19/07
18/07
17/07
16/07
2 ...

У Львові засудили уродженця Донеччини за крадіжку коштів 60 тис. грн з рахунків  

25-06-2024 14:41286

У Львові засудили уродженця Донеччини за крадіжку коштів 60 тис. грн з рахунків  
Фото: ілюстративне

У Львові 33-річного уродженця Донеччини визнано винним і засуджено за крадіжку, викрадення, привласнення офіційних документів та несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж (ч. 4 ст. 185, ч. 1 ст. 357, ч. 1 ст. 361 КК України).

Йому призначено покарання – 6 років 6 місяців позбавлення волі, інформує відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Прокурори в суді довели, що обвинувачений в березні 2023 року у Львові, на території Головного залізничного вокзалу познайомився з мешканцем Чернівецької області. Останній попросив його зняти готівку з банкомату. Чоловік погодився і таким чином дізнався ПІН-код від картки для виплат.

Коли потерпілий прощався з фігурантом, той викрав з його кишені мобільний телефон, в чохлі якого були дві банківські картки. На телефоні був встановлений додаток Приват24, в який він зайшов та змінив пароль, щоб обмежити доступ власника. В подальшому обвинувачений перевів онлайн кошти з кредитки на карту для виплат – до якої знав пароль, які згодом успішно зняв у банкоматі.

У такий спосіб чоловік заволодів близько 60 тис. грн потерпілого.

Обвинувачений перебуває під вартою.

Вирок суду набирає законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №2 Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Leopolis.news