logo
09/07
08/07
07/07
06/07
05/07
2 ...

Ляшко і Герус побились у VIP-терміналі «Борисполя»: поліція відкрила провадження (ВІДЕО)

07-11-2019338

Ляшко і Герус побились у VIP-терміналі «Борисполя»: поліція відкрила провадження (ВІДЕО)
Фото: Скріншот з відео

У VIP-терміналі «Борисполя» лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко та депутат від фракції «Слуга народу» Андрій Герус влаштували «сцену» з шарпаниною.

Відео бійки виклав на своїй сторінці у Facebook  Олег Ляшко.

Як видно на відео, Ляшко, який нібито випадково зустрів Геруса у залі офіційних делегацій VIP-терміналу «Борисполя», запитав, чому «слуга народу» не з народом і за які гроші оплачується переліт.

Після цього радикал перейшов на тему російської енергії та назвав Геруса «довб…ом».

«Сьогодні випадково побачив у ЗОДі «слугу народа» Геруса, який відкрив імпорт російської електроенергії з Росії. Коли у російського лобіста закінчилися аргументи, він почав махати руками…», – написав Ляшко.

Далі Ляшко ткнув у Геруса пальцем і між ними зав'язалася штовханина, під час якої «радикал» вчепився за сорочку нардепа і порвав її.

«Сьогодні відомий захисник бізнесу Ахметова, забутий всіма Ляшко мене очікував у аеропорту Бориспіль, щоб влаштувати шоу-провокацію.

Звісно ж, претензія Ляшка це імпорт електроенергії. Хоча 3 роки імпорту вугілля із Росіі по формулі Роттердам+, що супроводжувалося ростом тарифів для українських споживачів, його повністю влаштовувало. Бо на цьому добре заробляв його любий «немонополіст»...», – написав Герус.

Як повідомляє «Українська правда», за фактом бійки Ляшка і Геруса поліція відкрила кримінальне провадження.

«Потерпілі з заявами до поліції не зверталися, але за фактом бійки відкрите кримінальне провадження», – повідомив речник поліції Київської області Микола Жукович.

Водночас, Жукович не назвав кваліфікації справи, відзначивши, що повідомить це пізніше.

Разом з тим він уточнив, що провадження відкрили за зверненням Служби авіаційно безпеки.

Leopolis.news