logo
26/05
25/05
24/05
22/05
21/05
2 ...

Дубневич переписав підконтрольну йому фірму на сина

08-11-2019121

Дубневич переписав підконтрольну йому фірму на сина
Фото: 24tv.ua

Після оголошення підозри, 31 жовтня, народний депутат Ярослав Дубневич переписав підконтрольну йому фірму ТОВ «Агропромислове підприємство «Львівське» на свого сина Юрія. Водночас ця компанія є засновником «Коропорації КРТ», яка фігурує у кримінальному провадженні.

Про це під час розгляду апеляційної скарги адвокатів Дубневича повідомив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Віталій Пономаренко, передає «Громадське».

До 31 жовтня в реєстрі серед власників компанії був сам Ярослав Дубневич, його брат Богдан та племінник.

Прокурор розцінив такі дії депутата, як перешкоджання кримінальному провадженню іншим чином, щоб на фірму не могли накласти арешт.

Сам Дубневич пояснив, що переоформлення відбулось давно, це «не робиться за один день». Він додав, що перебував 31 жовтня на засіданні парламенту, а 30 жовтня — на комітеті.

За даними слідства, у 2015-2017 роках, Ярослав Дубневич сприяв тому, щоб Укрзалізниця виділила понад 500 мільйонів гривень на закупівлю стрілочної продукції у пов’язаного з ним підприємства «Дніпровський стрілочний завод». Також, у якості компаній-посередників, він залучив підконтрольні йому фірми, серед яких і «Корпорація КРТ», яка завищила ціну на продукцію на 20%. За даними слідства, результатом цієї схеми стали збитки завдані державі у розмірі понад 93 мільйони гривень.

Нагадаємо, вчора суд арештував Ярослава Дубневича.

Як повідомляли, 31 жовтня Верховна Рада зняла з Ярослава Дубневича недоторканність і дозволила арешт нардепа. Того ж дня Дубневичу вручили підозру

2 листопада  Вищий Антикорупційний суд обрав нардепу Ярославу Дубневичу, якого підозрюють у розкраданні понад 93 мільйонів гривень на схемі із закупівлями «Укрзалізницею» стрілочної продукції, запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 100 мільйонів гривень 

Дубневич після суду заявив, що не знає, як зможе знайти 100 мільйонів гривень.

Leopolis.news