logo
18/02
17/02
16/02
14/02
2 ...

Дубневича відпустили із СІЗО

08-11-201970

Дубневича відпустили із СІЗО
Фото: Ярослав Дубневич / Facebook

Народний депутат Ярослав Дубневич, якому інкримінують багатомільйонне розкрадання, після внесення за нього застави залишив слідчий ізолятор.

 

 

Про це повідомляє «Українська правда» із посиланням на адвоката Станіслава Пелюка.

Це сталося близько 17:00 у п’ятницю.

Як стверджує адвокат, гроші на заставу частково зібрав сам нардеп, а решту допомогли заплатити родичі і знайомі. Хто і яку частку давав, він не уточнив.

Нагадаємо, вчора суд арештував Ярослава Дубневича. Ще до оголошення рішення Вищого антикорупційного суду за нього внесли 100 мільйонів гривень застави. 

7 листопада Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду визначила для Дубневича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави 90 мільйонів гривень.

Як повідомляли, 31 жовтня Верховна Рада зняла з Ярослава Дубневича недоторканність і дозволила арешт нардепа. Того ж дня Дубневичу вручили підозру

2 листопада  Вищий Антикорупційний суд обрав нардепу Ярославу Дубневичу, якого підозрюють у розкраданні понад 93 мільйонів гривень на схемі із закупівлями «Укрзалізницею» стрілочної продукції, запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 100 мільйонів гривень 

Дубневич після суду заявив, що не знає, як зможе знайти 100 мільйонів гривень.

Leopolis.news