logo
05/06
04/06
03/06
02/06
2 ...

Центр оцінювання не оприлюднить завдання пілотного ЗНО для вчителів

09-11-2019155

Центр оцінювання не оприлюднить завдання пілотного ЗНО для вчителів
Фото: ілюстративне

Український центр оцінювання якості освіти не публікуватиме зміст завдань тесту пілотної сертифікації вчителів початкової школи, що був проведений 31 жовтня 2019 року.

Про це повідомили в УЦОЯО у відповідь на запит Освіта.ua.

Зокрема, у Центрі повідомили, що матеріали проведеного тестування будуть використовуватись в майбутньому, тому вони не підлягають оприлюдненню.

«Матеріали пілотного оцінювання фахових знань та умінь учителів початкових класів буде використано під час подальших пілотних етапів», — зазначили в Українському центрі оцінювання.

«Зважаючи на це, тестові зошити незалежного тестування фахових знань та умінь учителів початкових класів, які виявили бажання взяти участь у пілотній сертифікації педагогічних працівників у 2019 році, належать до матеріалів службової інформації Українського центру оцінювання та не передаються третім особам», — підкреслили в УЦОЯО.

Як відомо, 31 жовтня 2019 року учасники пілотної сертифікації педагогічних працівників склали тест зовнішнього незалежного оцінювання. Тест складався із 100 завдань на виконання яких було відведено 180 хвилин.

Leopolis.news