logo
03/08
2 ...

Прем’єр-міністр похвалив Мальського: зробив для вирішення проблеми з ТЕЦами усе, що від нього залежало

14-11-20191135

Прем’єр-міністр похвалив Мальського: зробив для вирішення проблеми з ТЕЦами усе, що від нього залежало
Фото: прес-служба Львівської міської ради

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час свого візиту на ТЕЦ у Новояворівську та Новому Роздолі відзначив, що влада Львівщини зробила усе від неї залежне, щоб не допустити зриву опалювального сезону у цих містах.

 

Про це повідомляє кореспондент Leopolis.news.

«Станом на сьогодні, на мою особисту думку, очільник обласної державної адміністрації зробив все від нього залежне, щоб цю ситуацію «вирулити». Проблему я тут бачу в іншому. Цими об’єктами управляє незрозуміла мені приватна структура, яка дивним чином себе поводить, і по якій, на мою особисту думку, має бути порушена кримінальна справа», – сказав прем’єр-міністр.

Гончарку також наголосив, що ситуація, яка склалась у Новому Роздолі та Новояворівську, є неприйнятною.

«На мою думку, це не припустима ситуація. Це погано. Саме тому я сюди приїхав, щоб дати оцінку роботі людей, які за це відповідають: місцевої влади, роботі АРМИ, звернутися до правоохоронних органів, щоб вони порушили справи і дали оцінку роботі директорів у тому числі цього приватного підприємства», – додав Гончарук.

Нагадаємо, прем’єрміністр Олексій Гончарук вчора ввечері, 13 листопада, прибув на Львівщину, щоб проінспектувати ТЕЦ у Новому Роздолі та Новояворівську.

Leopolis.news