logo
10/07
09/07
2 ...

«Людині з великим серцем»: у Львові відкрили меморіальну дошку Сергію Дмитровському (ФОТО)

14-11-20191032

«Людині з великим серцем»: у Львові відкрили меморіальну дошку Сергію Дмитровському (ФОТО)
Фото: ДСНС у Львівській області

У роковини смерті очільника Львівського гарнізону Сергія Дмитровського, 14 листопада, у Львові відкрили меморіальну дошку.

Про це повідомляє ДСНС у Львівській області.

14 листопада, рівно рік тому, як на 57-му році життя, перестало битися серце людини легенди Сергія Дмитровського. Аби вшанувати його пам’ять на фасаді Головного управління ДСНС України у Львівській розмістили пам’ятну дошку.

Колеги, сім’я, друзі, побратими, які пліч-о-пліч з Сергієм Юрійовичем пройшли чимало на життєвому шляху, прийшли сьогодні аби вшанувати його пам’ять.

Свій трудовий шлях Сергій Дмитровський розпочав у серпні 1981 року на посаді начальника караулу 1-ї самостійної воєнізованої пожежної частини по охороні м. Тернопіль. Рухаючись кар’єрними щаблями, у вересні 2004 року Сергій Юрійович став очільником Львівського гарнізону. Упродовж 14 років він фахово й вміло керував усіма найбільшими рятувальними операціями, які виникали на території регіону. Під його керівництвом та за безпосередньої участі вдалося ліквідувати наслідки 187 надзвичайних ситуацій, та врятувати життя 7939 людей, з них 434 дітей.

Він завжди з батьківською турботою піклувався про особовий склад та прагнув, аби рятувальники постійно працювали над вдосконаленням своїх вмінь. Тренування, навчання, підвищення професійної підготовки – саме це було найголовнішим у підготовці молодих фахівців.
Окрім професійної діяльності, Сергій Юрійович мав активну громадянську позицію та був членом виконавчого комітету Львівської міської ради.

За своє життя він отримав чимало нагород, у тому числі був нагороджений Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня та почесним званням «Заслужений працівник цивільного захисту України». Проте найціннішою нагородою залишиться щира вдячність людей за відвагу, допомогу та підтримку.

Leopolis.news