logo
04/07
03/07
02/07
2 ...

Львівська міськрада віддасть понад 6 млн грн на меблі та техніку для сесійної зали

18-11-2019256

Львівська міськрада віддасть понад 6 млн грн на меблі та техніку для сесійної зали
Фото: ЛМР

У порядку денному сесії Львівської міської ради, яка відбудеться 21 листопада, є проект рішення про надання ЛКП «Ратуша-сервіс» дозволів на придбання основних засобів довгострокового використання на умовах фінансового лізингу.

Рішення передбачає придбання на умовах фінансового лізингу столів для роботи депутатів, стільців та техніки для обслуговування на суму понад 6 млн грн.

Депутатам пропонують надати Львівському комунальному підприємству «Ратуша-сервіс»  дозвіл на закупівлю основних засобів довгострокового використання на умовах фінансового лізингу.

У проекті рішення є три предмети лізингу:

до 22 одиниць столів для облаштування конференц-залу в адміністративній будівлі Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 202, термін поставки предмету лізингу: до 28.02.2020, вартість предмета лізингу – не більше 1,9 млн грн, відсоткова ставка за користування лізингом – не більше 19% річних у гривнях;

до 180 одиниць стільців для облаштування конференц-залу в адміністративній будівлі Львівської міської ради, вартість предмета лізингу – не більше 2,6 млн грн.

техніка (система озвучення, обладнання для візуалізації, інтерактивна панель) для облаштування конференц-залу в адміністративній будівлі Львівської міської ради, вартість предмета лізингу – не більше 1,95 млн грн.

У пояснювальній записці написано, що під час реконструкції великої сесійної зали Львівської міської ради виникла необхідність придбання основних засобів довгострокового використання, зокрема столів, стільців та техніки.

Оскільки подальше використання сесійної зали передбачає надання його в оренду для обслуговування ділових зустрічей, депутатам пропонують надати дозвіл на придбання   основних засобів на умовах фінансового лізингу.

Таким чином, після виплати усіх лізингових платежів основні засоби перейдуть у власність територіальної громади Львова.

Розрахунок вартості предметів лізингу здійснювався на основі моніторингу цін у відкритих джерелах.

Нагадаємо, у серпні розпочався ремонт великої сесійної зали Львівської міської ради (202 кабінет), де проводять сесії та апаратні наради. Тут замінять усі інженерні мережі, встановлять нову систему опалення й кондиціонування, замінять меблі й відновлять історичне розміщення зали та її кольористику. А також запровадять декілька новацій. Усі ремонтно-реставраційні роботи триватимуть півроку.

Leopolis.news