logo
07/07
06/07
04/07
03/07
02/07
01/07
30/06
26/06
2 ...

У госпіталі помер поранений на Донбасі комбриг ООС Коростельов

19-11-2019213

У госпіталі помер поранений на Донбасі комбриг ООС Коростельов
Фото: 128 гірсько-піхотна бригада Закарпатський легіон

Сьогодні вранці, 19 листопада, помер командир 128-ї гірсько-піхотної бригади «Закарпатський легіон» Євген Коростельов, який кілька днів тому отримав поранення у зоні бойових дій на Донбасі.

 

Про це повідомляється на сторінці бригади у Facebook.

«З великим сумом та болем повідомляємо, що наш командир полковник Євгеній Коростельов помер сьогодні у Харківському військово-медичному клінічному центрі Північного регіону.Тиждень тому він отримав важкі мінно-вибухові травми під час обходу позицій. На жаль, оперативно надана допомога та подальші оперативні втручання не змогли врятувати нашого командира», – йдеться у повідомленні.
Комбриг помер близько 4-ї ранку 19 листопада.

Євген Коростельов був пораний 12 листопада біля Новотроїцького під час обходу передових позицій. Він разом із іншим офіцером підірвався на міні. Повідомлялося про серйозні поранення ніг. Згодом комбрига у важкому стані доправили до госпіталя у Харкові, повідомляє «BBC News Україна».

Євген Коростельов став командиром 128-ї бригади лише у вересні цього року. До того служив у 25-й десантній бригадій, де був начальником артилерії і заступником командира. Мав звання полковника. У Євгена Коростельова залишилася дружина, донька і син.

«Полковник Коростельов прийшов до нас не так давно, але одразу впевнено почав командувати Закарпатським Легіоном. “Ми одна сім’я, одна велика 128-ма сім’я”, ці його слова на нараді не залишали жодних сумнів, що так і є. Це велика втрата для нас всіх. Співчуваємо рідним та близьким полковника Коростельова та розділяємо скорботу разом з ними», – повідомляють у 128-й бригаді.

Це другий український командир бригади, який загинув під час війни на Донбасі. Першим був командир 51-ї окремої механізованої бригади Павло Півоваренко, який загинув під час виходу з Іловайська.

Leopolis.news