logo
18/09
17/09
16/09
15/09
14/09
12/09
2 ...

У «Дзизі» сьогодні відкриють виставку «Поза словами»

22-11-2019 11:47389

У «Дзизі» сьогодні відкриють виставку «Поза словами»

Сьогодні о 19:00 в галереї «Дзиґа» відкриють виставку “Поза словами”.

Експозиція об’єднує твори дітей 6-12 років, батьки яких творили Революцію Гідності і боронять свободу в сучасній війні України.

«Виставка «Поза словами» має на меті донести до загалу наш досвід опрацювання психологічного стану і опрацювання дітьми травматичних переживань, пов’язаних із наслідками війни. У них ми намагались показати, що умови захищеного і підтримуючого терапевтичного простору – Простору РаДіти – створюють необхідні «ритуалізовані» умови для вивільнення образного відображення того, як діти дають собі раду зі складними переживаннями власних цінностей і перспектив», - розповідають організатори.

До складу експозиції увійдуть роботи дітей з виставкових колекцій «Тіла. Інтимний простір дитини», де діти відображали себе у вигляді обмальованих контурами розпростертих тіл в натуральну величину; «Очі. Під поглядом єства», а тут діти відображали себе у виразі власних очей, а також виставки «Маски». Деякі з цих робіт вже демонстрували у Музеї визвольної боротьби в Києві, у Нью Йорку в приміщенні ООН, а ще на інтернаціональному конгресі з групового психоаналізу у Берліні.

Програма виставки включає кураторські екскурсії - 27 листопада, 4 та 11 грудня о 19:00, а також серію майстер-класів:

·        30.11 -  «Тіла. Інтимний простір»,

·        7.12 -  «Очі. Під поглядом єства»,

·        14.12 -  «Маски. Звернення до себе».

Проект відбудеться завдяки підтримці проектів ГО «Допомога Дітям Героїв», «Смак Життя», Червоний Хрест та Холдингу емоцій «!FEST».

Простір РаДіти це – просвітницький проект, який закликає дітей бути відкритим до світу.

Його створили в 2015 році психотерапевти, митці, художники, філософи, музиканти, та іншими непересічні талановиті люди, в бойківському селі Недільня, що на Прикарпатті.

Основні принципи на яких базується Простір РаДіти, є: Безпека, Повага, Довіра, що супроводжується Здоров’ям, Корисністю та Радістю. Філософією Простору РаДіти є «Еко-стосунок» з собою, одне з одним та природою.

Започаткований, як волонтерський проект з метою психологічної, фізичної та емоційної роботи з дітьми, батьки яких творили Революцію Гідності і боронять свободу в сучасній війні України. За п’ять років свого існування Простір відвідало понад пів тисячі дітей, було організовано 31 заїзд.

Багаторічний досвід терапевтичної роботи з дітьми інтегрувався в наукову концепцію, яку представили на міжнародному психоаналітичному конгресі в Берліні.

Leopolis.news