logo
18/09
17/09
16/09
15/09
14/09
12/09
2 ...

Конкурс на посаду голови Держкіно провалено: єдина кандидатка не пройшла співбесіду

22-11-2019 16:11459

Конкурс на посаду голови Держкіно провалено: єдина кандидатка не пройшла співбесіду
Фото: mediananny.com

Генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, яка залишилась єдиною кандидаткою після кількох етапів конкурсного відбору на посаду голови Держкіно, не пройшла 21 листопада співбесіду в Національному агентстві з питань державної служби.

Про це вона написала на сторінці у «Facebook».

«Конкурс на посаду голови ДержКіно України - Раунд IV - фінал і game over. Я НЕ проходжу далі!», – зазначила Сінькевич, опублікувавши відео своєї співбесіди.

Згідно з процедурою, після конкурсу претендентка мала пройти співбесіду в Нацагентстві з питань держслужби та Міністерстві культури, молоді та спорту, а після того — з очільником уряду.

Як повідомляє «Укрінформ», після оприлюднення відео співбесіди в Нацагентстві з питань держслужби (НАДС) виявилося, що кандидатка «набрала недостатню кількість балів за однією з компетенцій».

Тим часом представники української кіноіндустрії не згодні з висновками НАДС щодо кандидатури Юлії Сінькевич. 22 листопада вони написали відкритого листа на ім'я перших осіб держави на підтримку кандидатки. Вони вимагають від НАДС переглянути результати співбесіди.

«Українська кіноіндустрія більше трьох місяців існує без голови виконавчого органа - Державного агентства України з питань кіно. У цих умовах зрив конкурсу на цю посаду Національним агентством України з питань державної служби шкодить українській кіноіндустрії та підриває довіру спільноти до демократичних інститутів», – підкреслюється в листі.

Автори листа висловили свою підтримку кандидатури Юлії Сінькевич як керівниці Держкіно, підкресливши, що вона має для цього необхідний досвід та навички, довела це багаторічною плідною працею на ниві української кіноіндустрії, а також засвідчила у публічній презентації своєї програми під час конкурсу.

Leopolis.news