logo
04/08
03/08
02/08
31/07
30/07
29/07
28/07
27/07
2 ...

У Львові відбудеться додатковий концерт «Christmas по-Львівськи»

22-11-2019598

У Львові відбудеться додатковий концерт «Christmas по-Львівськи»

Оскільки за п’ять тижнів до різдвяного концерту від Lviv Jazz Orchestra «Christmas по-Львівськи» розпродані майже усі квитки, організатори вирішили провести додатковий концерт.

Про це Leopolis.news розповів директор Lutsyshyn Promo Петро Луцишин.

Він зазначив, що як і все успішне, цей проект зародився випадково, хоча ідея виношувалась давно. Три роки тому колеги по цеху «віддали» Петрові Луцишину дату 25.12 в театрі Заньковецької, оскільки їх проект зірвався.

«Було лише 29 днів, щоб створити щось нове. І нам це вдалось. Українські колядки в нових аранжуваннях були вже давно на вимогу часу, і ми, залучивши біг бенд Lviv Jazz Orchestra вокалістів, створили Christmas по-Львівськи. Проект продався з аншлагом за рекордних 20 днів і таким чином виборов право на щорічне існування. Минуло року теж був аншлаг. Щороку репертуар змінюється  і доокомплектовується новими цікавими аранжуваннями колядок та нових рвздвяних пісень, артистами, що їх виконують», – сказав Петро Луцишин.

Він додав, що є артисти, які вже стали певними візитівками Christmas по-Львівськи:  Зіновій Карач, Павло Пігура, також завжди присутній Big Bang LJO, кращі солісти Музичної академії та запрошені гості. Цього року теж не без сюрприз, але тримаємо інтригу.

Додатковий концерт відбудеться 25 грудня о 16:00. Квитки тут.

Leopolis.news