logo
08/08
07/08
06/08
05/08
04/08
03/08
2 ...

На Львівській, Франківській та Рівненській митницях наживались на розмитненні іноземних авто (ФОТО)

26-11-2019384

На Львівській, Франківській та Рівненській митницях наживались на розмитненні іноземних авто (ФОТО)
Фото: Служба безпеки України

Посадовці Львівської, Івано-Франківської та Рівненської митниць організували нелегальну схему розмитнення іноземних авто.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Повідомляється, що чиновники в інтересах комерційних структур свідомо занижували митну вартість імпортованих зі США машин.

«Вони встигли оформити незаконне ввезення близько тисячі авто, чим завдали державі збитки на кілька мільйонів гривень. Під час слідчих дій у службових приміщеннях Львівської, Івано-Франківської та Рівненської митниць правоохоронці вилучили документацію та електронні носії інформації, які можуть підтверджувати незаконне розмитнення авто», – йдеться у повідомленні.

За результатами слідчих дій вирішується питання щодо накладання арешту на 48 елітних автомобілів.
«Також здійснюється документування, що у порушення вимог Податкового кодексу України приватне підприємство, викрите СБУ, не зареєструвало податкові накладні на суму майже 44 мільйони гривень з реалізації транспортних засобів», – повідомляють в СБУ.

Раніше повідомлялось, що 25 вересня оперативники СБУ провели обшуки в офісах двох львівських компаній – «Любе авто» та «Мотолайк», які займаються імпортом та продажом автомобілів і мотоциклів з-за кордону.

Leopolis.news