logo
04/08
03/08
02/08
31/07
30/07
29/07
28/07
27/07
2 ...

Федора Стригуна і Таїсію Литвиненко виставлять з театру ім. Марії Заньковецької

27-11-2019547

Федора Стригуна і Таїсію Литвиненко виставлять з театру ім. Марії Заньковецької
Фото: Гал-інфо

Керівник театру імені Марії Заньковецької Андрій Мацяк не продовжить дії контрактів з головним режисером Федором Стригуном та Таїсією Литвиненко.

Про це пише «Гал-інфо».

«Сьогодні Федору Миколайовичу Стригуну, моєму батькові, і моїй матері, Таїсії Йосипівні Литвиненко, адміністрація театру надіслала листи з повідомленнями, що контракт з ними продовжено не буде. Знаково, що це відбулося у день народження директора театру Андрія Мацяка», - підтвердив син Федора Стригуна та Таїсії Литвиненко Назар Стригун.

Головний режисер Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької Федір Стригун вчора увечері, 26 листопада, по закінченні вистави «Криза» заявив, що дирекція театру надіслала йому «листа щастя», в якому повідомляє, що контракт з ним продовжено не буде.

За інформацією в надісланих листах, контракт Федора Стригуна завершується 14 грудня 2019 року, йому пропонують оформити співпрацю з театром на основі цивільно-правової угоди, оскільки новий контракт укладено не буде.  Таїсії Литвиненко запропонували перехід на 0,5 ставки, або контракт, який завершується 29 грудня 2019 року, не буде продовжено.

Нагадаємо, 26 вересня, в театрі пройшла вистава «Украдене щастя», по завершенню якої її режисер-постановник та головний режисер театру, Федір Стригун вийшов на сцену із промовою, в якій повідомив про те, що Ярослав Кіргач зіграв свою останню роль в театрі у зв'язку з непродовженням контракту.

Актори виступили на захист Ярослава Кіргача.

25 листопада, на Камерній сцені Національного театру ім. Марії Заньковецької відбувся конкурс на заміщення вакантної посади актора драми вищої категорії. В якому на колишнє місце Ярослава Кіргача взяли актора Івана Довгалюка.

Leopolis.news