logo
22/06
18/06
17/06
16/06
15/06
2 ...

Посадовця СБУ спіймали на вимаганні грошей у підприємців

27-11-2019 20:00223

Посадовця СБУ спіймали на вимаганні грошей у підприємців

Оперативники управління внутрішньої безпеки СБУ спільно зі слідчими ДБР викрили на вимаганні неправомірної вигоди керівництво Департаменту охорони державної таємниці та ліцензування Служби.

 

Перший заступник начальника Департаменту надавав своїм підлеглим – керівникам управлінь та відділів ‒ перелік підприємців, у яких необхідно вимагати гроші за порушення у сфері охорони державної таємниці, інформує прес-служба СБУ.

Гроші комерсантам пропонували надсилати на рахунки «благодійного фонду», після чого кошти перераховували на підконтрольні фігурантам справи структури. «Такса» з кожного підприємця становила від 20 до 300 тисяч гривень за гарантію не складання протоколів про виявлені порушення та блокування офіційних перевірок.

Під час проведення слідчих дій за місцями роботи та проживання фігурантів справи правоохоронці вилучили документальні докази протиправної діяльності.

Наразі вирішується питання щодо здійснення підозрюваним повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, а також обрання запобіжних заходів. За скоєний злочин Кримінальний кодекс України передбачає покарання за ст. 368 – позбавлення волі терміном до 10 років. 

Leopolis.news