logo
04/08
03/08
02/08
31/07
30/07
29/07
28/07
27/07
2 ...

Ректору варшавської Академії мистецтв нададуть почесний титул у Львові

28-11-2019278

Ректору варшавської Академії мистецтв нададуть почесний титул у Львові
Фото: lnam.edu.ua

Сьогодні, 28 листопада, відбудуться інавгураційні заходи з нагоди надання почесного титулу Doctor Honoris Causa Львівської національної академії мистецтв польському художнику, педагогу і суспільно-культурному діячу, ректору Академії мистецтв у м. Варшава, професору Адамові Мияку.

Про це повідомляє пресслужба ЛНАМ.

 

У програмі урочистостей – відкриття презентаційної виставки творів Адама Мияка в Музеї Львівської національної академії мистецтв. О 15:00 у Будинку вчених відбудеться урочисте засідання Вченої ради Львівської національної академії мистецтв.

Зазначено, що почесний титул Doctor Honoris Causa Львівської національної академії мистецтв професору Адаму Мияку присуджують за видатні творчі досягнення у скульптурі, графіці та мистецькій педагогіці, створення власної художньої школи, здобутки, які мають вагоме значення для світової цивілізації, мистецтва, науки і художньої освіти, зростання мистецького потенціалу та авторитету України і Польщі в сучасному культурно-мистецькому процесі в світі, а також розвитку Львівської національної академії мистецтв.

Leopolis.news