logo
03/07
02/07
01/07
30/06
26/06
25/06
24/06
23/06
22/06
2 ...

Повернулись із зони ООС без втрат та поранень: у Стрию зустріли зенітників (ФОТО)

28-11-2019374

Повернулись із зони ООС без втрат та поранень: у Стрию зустріли зенітників (ФОТО)
Фото: Повітряне командування «Захід» Повітряних Сил ЗС України

У Стрию зустріли військовослужбовців Теребовлянського зенітного ракетного полку повітряного командування «Захід», які пів року забезпечували охорону повітряного простору кордонів України у зоні проведення ООС.

Про це повідомляє Повітряне командування «Захід» Повітряних Сил ЗС України.

Захисники пройшли похідним маршем центральними вулицями міста, від місця постійної дислокації бригади до Майдану Незалежності міста Стрий. Їх урочисто зустріли городяни, школярі, представники органів місцевого самоврядування та духовенства, рідні та близькі.

«Ви – гордість України, захист та опора. Від імені керівного складу повітряного командування «Захід» вітаю Вас з поверненням додому, ми дякуємо Вашим рідним за терпіння та підтримку. Надзвичайно пишаюсь тим, що військовий колектив виконав найголовніше завдання – збереження життя і здоров'я», – зазначив заступник командира повітряного командування «Захід» з морально-психологічного забезпечення полковник Сергій Кальчук.

Під час урочистостей, Владика отець Мирон Гринишин декан міста Стрия благословив військових та провів спільну молитву за щасливе повернення. Також хвилиною мовчання вшанували і загиблих воїнів.

Після урочистої частини розпочалася яскрава патріотична програма – хореографічні постановки та вокальні виступи творчих колективів Стрийщини, які створили святкову атмосферу в глядацькій залі Народного дому.

За героїзм, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, проявлені під час захисту державного кордону України, військові отримали цінні подарунки, відомчі відзнаки, грамоти та подяки.

Військові матимуть кілька днів відпочинку і згодом, знову до строю для виконання службових обов'язків у місці постійної дислокації.

Leopolis.news