logo
04/06
03/06
02/06
01/06
31/05
2 ...

Зеленський хоче зустрітися зі студентами, яких у 2013 році на Майдані побив «Беркут»

30-11-2019377

Зеленський хоче зустрітися зі студентами, яких у 2013 році на Майдані побив «Беркут»
Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський хоче зустрітися зі студентами, яких в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року на Майдані Незалежності у Києві побив «Беркут». 

Про це Зеленський повідомив у Facebook

Він наголосив, жорстоке побиття студентів тоді сколихнуло все суспільство.

«6 років тому жорстоке побиття студентів «Беркутом» сколихнуло все суспільство.Їх було небагато. Вони залишилися ночувати на Майдані не заради майбутніх портфелів чи мандатів, не для того, щоб заробити політичні бали чи дивіденди, а тільки заради одного – щасливого майбутнього для своєї країни», – написав Зеленський.

Він наголосив, що ті студенти «були тими самими романтиками, які роблять революцію, плодами якої потім, як відомо, користуються негідники».

«Сьогодні ми майже не згадуємо імен безпосередніх учасників тих подій, що фактично змусили Україну прокинутися та стали відправною точкою великих перетворень. Де вони зараз? Чи залишились в Україні? Чи отримали після Революції Гідності можливість керувати країною та втілювати зміни?», – запитав Зеленський.

У зв'язку з цим Зеленський заявив, що наступного тижня «дуже хотів би зустрітися зі студентами, які були на Майдані в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року».

Leopolis.news