logo
03/07
02/07
01/07
30/06
26/06
25/06
24/06
23/06
22/06
2 ...

Командувач ВМС ЗС України отримав від Макрона орден

30-11-2019252

Командувач ВМС ЗС України отримав від Макрона орден
Фото: ВМС ЗС України

Сьогодні, 30 листопада у місті Одеса Командувача ВМС ЗС України адмірала Ігора Воронченка нагороджено національним орденом Французької Республіки «За заслуги».

Про це повідомляється на сторінці ВМС ЗС України.

Нагородження відбулося на борту корабля ВМС Франції «Commandant Birot». Орден в урочистій обстановці командувачу національного флоту вручив посол Франції в Україні Його Високоповажність Єтьєн де Понсен.

«Національний орден «За заслу́ги», який я мав честь щойно вручити особисто пану адміралу Ігору Воронченку є другим за значущістю у Франції. Президент Франції Емманюель Макрон особисто нагородив пана адмірала цим орденом і це свідчить про повагу, яку він має до українських Військово-Морських Сил. Наша співпраця триває досить давно і зокрема про якісний рівень нашої співпраці свідчить стажування українських кадетів на борту французьких кораблів, зупинки французьких кораблів в Одесі. В майбутньому ми будемо розвивати наші відносини між Військово-Морськими Силами Франції та України», – наголосив посол Франції.

«Це нагорода не мені, як особистості, це оцінка діяльності всіх Військово-Морських Сил ЗС України. Між нашими флотам підтримується плідна співпраця. Кожен захід корабля, це ще один крок для безпеки, яка має бути в цьому регіоні. Спільна участь в проведенні міжнародних навчань є одним з кроків, для того щоб Військово-Морські Сили як найшвидше набували сумісності зі стандартами Альянсу для спільного застосування і виконання завдань», – зазначив адмірал Ігор Воронченко.

Leopolis.news