logo
13/04
12/04
11/04
10/04
2 ...

Завтра працівники Львівського центру медицини катастроф пікетуватимуть облраду

02-12-2019 13:392817

Завтра працівники Львівського центру медицини катастроф пікетуватимуть облраду
Фото: Миколи Тиса

Завтра працівники КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» вийдуть з пікетом під стіни Львівської обласної ради.

Серед вимог пікетувальників  проведення конкурсу на гендиректора та прозоре, чесне розподілення коштів між працівниками, повідомили Leopolis.news працівники центру.

 

У повідомленні написано, що адміністрація закладу несправедливо розподіляє премії, кошти на які виділяє облрада. Зокрема, премії отримують бухгалтери та адміністрація, а не медики, які їздять на виклики.

«Колеги, друзі, співробітники, на жаль, ситуація з нашим підприємством і з нами зокрема виглядає дуже плачевно, надалі продовжується ігнорування колективу та бездіяльність із сторони керівництва. Сьогодні отримали премію з обласних коштів, щоправда, не всі «це ж на розгляд адміністрації», я думаю, що це остання премія в цьому році. Премію отримали тільки за 6 місяців. Виявляється, на нашому підприємстві є фонд економії зарплати і, як виходить із щомісячного преміювання верхівки, чималий фонд, це гроші, які ми з вами заробляємо, а отримують їх люди, які неефективно керують нашим підприємством, тим самим знищують його», – написано в повідомленні медиків.

«Цьому всьому потрібно покласти край, край нашій злиденності, край обіцянкам зі сторони адміністрації, які виглядають брехнею, край нашим мізерним зарплатам та нікчемним умовам праці! Треба вимагати проведення конкурсу на гендиректора, добитися можливості колективом контролювати хід конкурсу, створити наглядову раду із працівників, яка буде контролювати роботу генерального директора, і тоді прозоро, чесно розподіляти гроші між працівниками, а не тільки обраним.  Оскільки обласна рада ігнорує прохання про зустріч, адміністрація бездіяльна, мусимо відстояти себе, показати, що ми не жебраки, щоб щомісячно випрошувати премію і далі їсти обіцянки», – наголошують працівники центру.

Крім того, медики із центру медицини катастроф повідомили Leopolis.news, що їм не видали форму і забрали із користування автомобілі класу С, натомість працівники їздять на виклики транспортом В-класу.

На думку працівників центру, така ситуація виникла, бо на початку наступного року КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ліквідовуватимуть. Leopolis.news звернувся щодо цієї інформації в департамент охорони здоров’я Львівської ОДА, однак наразі відповідь не надійшла.

Як відомо, у лютому працівники Центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф заявили, що вдадуться до італійського страйку, якщо обласна влада не зверне увагу на критичний стан, в якому опинився центр, та не виконає низку вимог. Серед іншого, ішлося про усунення з посади керівниці Львівської станції швидкої допомоги Наталії Поважук та збільшення зарплати працівників «швидкої».

Leopolis.news