logo
03/07
02/07
01/07
30/06
2 ...

У Золочівської та Перемишлянської РДА – нові очільники

03-12-2019554

У Золочівської та Перемишлянської РДА – нові очільники
Фото: соцмережі

У понеділок, 2 грудня, Президент України Володимир Зеленський своїми Розпорядженнями за №436/2019-рп та №437/2019-рп призначив нових очільників Золочівської і Перемишлянської райдержадміністрацій, якими стали Маркевич Василь Богданович у Золочеві та Гуменюк Богдан Степанович у Перемишлянах.

Щодо вищезазначених посадовців, то при Президенті Порошенкові Василь Маркевич займав посаду начальника Золочівського районного управління юстиції у Львівській області, а Богдан Гуменюк був першим заступником голови Перемишлянської РДА.

Як повідомляв Leopolis.news на початку жовтня, серед кандидатів, які претендували на посаду голови Золочівської РДА, були також Ляшовський Василь Анатолійович та Машко Андрій Іванович. Однак, Президент Зеленський перевагу надав Василю Маркевичу.

Василь Маркевич

Іншою була ситуація щодо кандидатури на голову Перемишлянської РДА. Інформаційні джерела тоді повідомляли про Горинецького Юрія Олеговича як претендента. Про кандидатуру Богдана Гуменюка не йшлося, оскільки він із команди БПП.  

До речі, днями, а точніше 28 листопада, розпорядженням Президента України за № 420/2019-рп, Пустомитівську райдержадміністрацію очолив Марко Андрій Тарасович. Інші районні держадміністрації Львівщини поки що залишаються без очільників.

Михайло ШИШКА, журналіст, спеціально для Leopolis.news