logo
17/10
2 ...

Різдвяний ярмарок у Львові відкриють 13 грудня

03-12-2019 12:562702

Різдвяний ярмарок у Львові відкриють 13 грудня
Фото: Lviv.com

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про організацію та проведення різдвяного ярмарку на просп. Свободи та пл. Ринок.

Таке рішення члени виконкому ухвалили під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондентка Leopolis.news.

Виконавчий комітет вирішив організувати в період з 13 грудня 2019 року по 19 січня 2020 року різдвяний ярмарок на просп. Свободи (від Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької до пам’ятника Т. Шевченку) і на пл. Ринок (західна та східна сторони).

Організатором різдвяного ярмарку визначили ТзОВ «Львівські Ярмарки» з правом залучення підприємств та організацій різних форм власності зі Львова та областей України для здійснення торгівлі товарами різдвяного асортименту виключно вітчизняного виробника, пріоритетно – товарами львівських митців та виробами майстрів художнього промислу зі Львова.

Режим роботи різдвяного ярмарку буде таким: у робочі дні – з 11:00 до 22:00, у святкові та вихідні дні – з 10:00 до 23:00.

Директорка департаменту економічної політики Львівської міськради Ірина Кулинич розповіла, що традиційно 19 грудня відбудеться відкриття головної ялинки Львова. Вона стоятиме на тому ж місці, що завжди.

Заступник міського голови Львова Андрій Москаленко додав, що ялинку вже вибрали. За його словами, цього року облаштують додаткове освітлення, зокрема буде прикрашено кілька нових вулиць.

Леся БУРБАН, Leopolis.news