logo
01/06
31/05
30/05
29/05
2 ...

Садовий подав апеляцію на рішення ВАКС щодо застави в понад 1,5 млн грн

03-12-2019227

Садовий подав апеляцію на рішення ВАКС щодо застави в понад 1,5 млн грн
Фото: censor.net.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий подав апеляцію на рішення Вищого антикорупційного суду про обрання йому запобіжного заходу у вигляді сплати застави в розмірі 1 млн 56 тис 550 грн.

Про це він розповів сьогодні, 3 грудня, на засіданні виконкому, інформує пресслужба Львівської міськради.

«Як ви знаєте, під час першого засідання суду вимоги прокуратури були в 50 разів зменшені, але все одно ця застава, яка була встановлена, на мою думку, вона не відповідає реаліям сьогоднішнього часу. Тому мною подана апеляція. Вона належним чином зареєстрована. І я буду очікувати наступне рішення апеляційного суду. Тому що ми зобов’язані захищати честь міста і, так виглядає, захищати можливість інвесторів інвестувати в нашу країну», – розповів Андрій Садовий.

Мер акцентував на тому, що така ситуація завдає збитку іміджеві нашої держави та інвестиційному клімату. Зокрема, на своїй сторінці у Facebook він зазначив, що отримав листа від інвестора CTP щодо захисту іноземних інвестицій в Україні.

«Сьогодні отримав листа від інвестора CTP. Вони звертаються до нас, Президента та прем’єра про захист іноземних інвестицій. Хочуть зробити у Львові 3 000 робочих місць і просять, щоб їм не заважали. Взагалі найкраща допомога бізнесу – не заважати», – зазначив Садовий.

«Ми будемо відстоювати право Львова на індустріальний парк і права інвестора на ведення законного бізнесу в Україні», – заявив міський голова.

За його словами, про час і місце розгляду апеляції буде повідомлено згодом.

Нагадаємо, 28 листопада Вищий антикорупційний суд обрав міському голові Львова Андрію Садовому запобіжний захід у вигляді внесення застави. Садовому інкримінують зловживання владою, пов'язане з будівництвом індустріального парку в Рясне.

Leopolis.news