logo
17/01
16/01
15/01
14/01
2 ...

Зеленський і Путін зустрінуться після публічної частини «нормандської зустрічі» – ЗМІ

09-12-2019 10:2516488

Зеленський і Путін зустрінуться після публічної частини «нормандської зустрічі» – ЗМІ
Фото: З відкритих джерел

Двостороння зустріч президентів України та Росії у Парижі узгоджена та за планом відбудеться вже після заходів у нормандському форматі.

 

 

Про це повідомляє «Європейська правда» із посиланням на джерела.

Раніше повідомлялося, що «нормандським переговорам» передуватиме низка двосторонніх зустрічей, в тому числі Володимир Зеленський говоритиме тет-а-тет із Еммануелем Макроном і Ангелою Меркель.

За даними ЄвроПравди, у той самий час заплановані також двосторонні переговори Путіна з канцлером Німеччини і президентом Франції тощо. Після завершення всіх цих двосторонніх переговорів лідери підуть на спільну зустріч «нормандської четвірки».

Та двосторонньої зустрічі Зеленський-Путін у цей час не заплановано.

А уже після зустрічі «четвірки» та після спільної пресконференції Меркель, Макрона Зеленського та Путіна мають відбутися окремі переговори президентів України та Росії. Даних про їхню заплановану тривалість немає.

Те, що ця зустріч не буде поєднана із чотиристороннім нормандським форматом, дозволяє припустити, що буде йтися про питання, не пов’язані із виконанням Мінських домовленостей. Раніше публічно називали одне таке питання – газові переговори. Українська сторона неодноразово визнавала, що у разі ініціативи з боку РФ буде готова обговорити газове питання на зустрічі в Парижі.

Нагадаємо, оприлюднено графік президента Володимира Зеленського під час «нормандського саміту».

Близько тисячі львів’ян взяли участь у народному вічі в переддень зустрічі у «нормандському форматі».

 Пристайко окреслив позицію України під час «нормандського саміту»

Leopolis.news