logo
20/09
18/09
17/09
16/09
2 ...

На AliExpress з’явилася доставка з України

11-12-2019 13:03339

На AliExpress з’явилася доставка з України

На сайті AliExpress у фільтрі за категоріями товарів тепер можливо обирати країну доставки, серед яких вказано й Україну.

Про це повідомляє ain.ua.

Україна як варіант доставки з'явилася і в картках деяких товарів, але ця кнопка поки що не доступна. Зазначено, що це може бути не склад в Україні, а місцевий торговець і/або дилер китайського торговця, який постачає цей товар.

Також наголошено, що експансія китайського e-commerce на український ринок триватиме, що може погано позначитися на місцевих підприємцях. Так, китайські онлайн-компанії отримують близько 100 млн доларів з українського ринку щорічно.

У компанії «Укрпошта», яка співпрацює з поштою Китаю з доставки товарів з китайських інтернет-магазинів в Україну, вважають, що така експансія позитивно вплине на ринок. Щодо доставки з України в компанії зазначили: «Ця функція має локальний характер і працює для приватних підприємців, які зареєстровані на платформі і мають свій невеликий склад в Україні».

Також у компанії додали, що «Укрпошта» зацікавлена в тому, щоб AliЕxpress мав представництво в Україні. Тут є великий попит на товари з Китаю та це дозволило б українцям швидше отримувати замовлення.

Leopolis.news