13/04
2 ...

17-річна львів’янка здобула перемогу на міжнародних змаганнях з карате

13-12-2019 11:251237

17-річна львів’янка Вікторія Ващишин перемогла у змаганнях юніорок на етапі Молодіжної ліги Karate1 2019.

Про це повідомили у відділенні НОКу у Львівській області.

12 грудня в Італії стартував завершальний, четвертий, етап Молодіжної ліги Karate1 2019. Змагання за чотири дні об’єднають понад 3000 учасників з 65 країн. Вони поборються за медалі в 31-й категорії.

Учора  було визначено володарів медалей у трьох категоріях юніорського куміте. У змаганнях юніорок у вазі до 53 кг перемогу здобула 17-річна львів’янка Вікторія Ващишин. Друге місце зайняла Поліна Гуренко з Азербайджану, третє –  Соня Перейра Віллалобос з Іспанії та Александра Іланковіч з Угорщини.

Зазначено, що для вихованки львівського наставника, головного тренера національної збірної України з карате Антона Нікуліна це наразі найбільше досягнення в кар’єрі на етапах Молодіжної ліги Karate1.