logo
13/07
10/07
09/07
08/07
22/06
18/06
17/06
04/06
26/05
20/05
15/05
12/05
08/05
28/04
2 ...

Віталій Денега: Усе, що обіцяв виборцям, удалося реалізувати

23-12-2019570

Віталій Денега: Усе, що обіцяв виборцям, удалося реалізувати
Фото: Брюховицька селищна рада

Віталій Денега, представник депутатської групи «Наші Брюховичі» в Брюховицькій селищній раді, розповів про проєкти з благоустрою Брюховичів, які вдалося реалізувати в році, що минає, та поділився планами, які мають намір утілити в селищі наступного року. Також він поділився секретом продуктивної діяльності депутатського корпусу та розповів про виконання своїх передвиборчих обіцянок.

Які проєкти вважаєте найважливішими з реалізованих цього року? Над чим працювали саме Ви і Ваша депутатська група?

2019-й рік став знаковим у розвитку та історії нашого селища. Відбулося багато змін в інфраструктурі, культурному та суспільному житті Брюховичів. Однією з новацій цього року стала співпраця з комунальними закладами, які не є на балансі Брюховицької селищної ради. Депутатська група «Наші Брюховичі» займалася якраз написанням та реалізацією проєктів місцевого розвитку (на щорічний конкурс від Львівської обласної ради), які було спрямовано на поліпшення інфраструктури ДЮСШ №6 та лікарні «Охматдит».

Після перемоги в конкурсі селищна рада доєдналася до фінансування цих проєктів. Було проведено капітальний ремонт дахового покриття спортивної школи та встановлено майданчик для дітей з особливими потребами на території «Охматдиту». Проєкти мали хорошу оцінку серед громади.

Також важливими змінами 2019 року стало продовження політики капітального ремонту доріг. Вулиці В. Івасюка, Лікарська, Кліматична, Соснова, Малинова та інші очікували на ремонт.

Важливою історичною складовою було будівництва криївки на Круговій горі, що стане цікавим історичним об’єктом.

Які плани маєте на 2020-й рік? Що, на Вашу думку, потрібно завершити чи розпочати обов’язково?

Наступного року неодмінно потрібно завершувати будівництво нової школи. Це була мрія, яка ще 2015 року здавалася нездійсненною, але на сьогодні школа готова на понад 60%. Працюємо і сподіваємося, що у спільній політиці Брюховицька селищна рада, міська й обласна ради зможуть профінансувати завершальні роботи.

Також селище потребує добудови нових корпусів садка. Дітей щороку стає більше, тому запит на навчання у дитячому садочку зростає. Є навіть кілька придатних приміщень для таких потреб, але вони потребують капітального ремонту. Тож це питання зараз потребує вирішення.

За 4 роки в Брюховичах зроблено багато. Що сприяє успішному виконанню поставлених завдань і що стає на заваді?

Успішній роботі 7-ї каденції Брюховицької селищної ради сприяє співпраця всього депутатського корпусу, Львівської міської та обласної рад. Депутатський корпус дуже «омолодився»: середній вік – близько 35 років. Тому більшість селищних депутатів думає про те, що турбує їхню сім’ю, а це і питання будівництва школи, і поліпшення умов та будівництво нового корпусу садка, нові та якісні дороги.

Ця каденція депутатів має доволі товариські стосунки, часто відбуваються наради щодо написання проєктів, подають нові ідеї, шукають шляхи залучення додаткових ресурсів у селище.

Чи виконали Ви обіцянки перед виборцями свого округу? Що вдалося, а що ні?

Щодо обіцянок, які давав виборцям. Не приховуватиму, що все, що обіцяв, справді вдалося реалізувати. Коли я балотувався, на вулицях Високій і Новій не було вуличного освітлення, в моєму окрузі не було дитячих майданчиків, а дорожнє покриття на вулиці Лікарській щороку все більше погіршувалося. Усе це вдалося зробити, навіть більше.

Тепер дітки мають вибір між кількома дитячими майданчиками. Крім дорожнього покриття, на вулиці Лікарській удалося збудувати і новий тротуар (понад 1 км). Капітально відремонтовано вулицю Курортну, встановлено нові зупинки громадського транспорту. Відбулася реконструкція пам’ятників Богдану Хмельницькому, фігури Божої Матері, споруджено пам’ятник герою України Сергію Невеличуку.

Маркіян ВОЙТОВИЧ, для Leopolis.news