logo
13/07
10/07
09/07
08/07
22/06
18/06
17/06
04/06
26/05
20/05
15/05
12/05
08/05
28/04
2 ...

Микола Собко: Основні завдання на 2020-й – це завершення будівництва школи та завершення будівництва головних доріг

23-12-2019661

Микола Собко: Основні завдання на 2020-й – це завершення будівництва школи та завершення будівництва головних доріг

Микола Собко, представник депутатської фракції від «Самопомочі»,розповів про вдалі проекти і плани на 2020 рік.

 

Які проекти вважаєте найбільш важливими з реалізованих у 2019р.? Саме у вашій сфері (і не тільки). Над чим працювали саме ви і ваша депутатська група?

На мою думку, проекти над якими працювала і працює протягом 2019 року команда Брюховицької селищної ради (Голова БСР, апарат ради, виконком, депутатський корпус та депутати міста та області, активісти) є всі надзвичайно важливими, однак цього року зроблено найбільший акцент на капітальний ремонт доріг та на покращення соціально-культурного життя мешканців нашого селища.

У цьому році наша фракція активно брала участь у написанні проектів для «Конкурсу проектів місцевих ініціатив» Львівської обласної ради, що дало змогу залучити додаткові кошти до бюджету БСР, а саме: 1)  «Будівництво освітлення пішохідних переходів по вул. Львівській 23, Львівська 33а, Незалежності України 27, Сухомлинського 18 в смт. Брюховичі Львівської області», 2) «Капітальний ремонт приміщень бібліотеки-філіалу № 28 для дорослих по вул. Незалежності України, 31 в смт. Брюховичі Львівської області», які вже реалізовані, 3) «Капітальний ремонт пішохідної доріжки по вул. Весняній смт. Брюховичі Львівської області», який у разі перемоги буде реалізований у 2020 році.

Також депутатами саме нашої фракції проводилась робота над залученням коштів з обласного бюджету Львівської обласної ради на проект, завершений цього року, -«Будівництво спортивного майданчика зі  штучним покриттям в районі вулиць Житня-Пшенична в смт. Брюховичі Львівської області  і т.д.

Які плани на 2020-ий рік? Що потрібно завершити /розпочати обов’язково? На вашу думку.

Основним завданням на 2020-ий – це:

- завершення будівництва та відкриття нової школи № 41 на вул.Макаренка, 19,  оскільки це мрія мешканців, яка, надіюсь, в 2020 році здійсниться. Вирішення цього питання дасть можливість батькам економити час на довіз дітей в школу і в свою чергу призведе до зниження автомобільного трафіку з виїзду з Брюхович, оскільки дана проблема,  на жаль, існує;

- завершити капітальне будівництво «центральних» доріг селища;

Також дуже важливим, на мою думку, є необхідність проводити роботу для залучення ще 2-х додаткових великого габаритних автобусів для сполучення смт. Брюховичі з м. Львовом.

За 4 роки в Брюховичах зроблено багато. Що сприяє успішному виконанню поставлених завдань і що стає на заваді?

Успіх у будь-якій справі – це завжди командна робота і в цій каденції громада обрала хорошу команду на всіх рівнях. Велика заслуга голови БСР Доманського В.В., який правильно зумів організувати роботу та співпрацю БСР з міською та обласною владою. Депутати, які чи не вперше за історію Брюхович, активно долучаються до вирішення проблем селища.

Що заважає? Звичайно планів роботи є ще дуже багато, однак не на все вистачає коштів, тому завжди необхідно визначати пріоритети.

Чи виконали Ви свої обіцянки перед виборцями свого округу? Що вдалося, а що ні?

Коли я балотувався в депутати в БСР по 12-му округу (центральною є вул.Сухомлинського), одним з основних завдань в моїй програмі  було покращення благоустрою нашого округу. На мою думку, не тільки я, а вся команда спільно досягли великого успіху у цьому питанні. Так як вул. Сухомлиського знаходиться в центрі селища було прийнято рішення щодо капітального ремонту дороги – і це зроблено. З метою безпечного пересування мешканців – проведено капітальний ремонт пішохідного тротуару (практично по всій вулиці). Також, не так давно, проведено встановлення штучного покриття на «Центральному» дитячому майданчику, де мають можливість батьки зі своїми дітками проводити дозвілля.

Маркіян ВОЙТОВИЧ, для Leopolis.news