logo
03/08
01/08
30/07
28/07
25/07
24/07
23/07
22/07
21/07
17/07
2 ...

Австрійська водяна колонка стала експонатом «Вуличного музею» в Дрогобичі (ФОТО)

08-01-2020492

Австрійська водяна колонка стала експонатом «Вуличного музею» в Дрогобичі (ФОТО)

6 січня на центральній площі Дрогобича після реконструкції запрацювала водяна колонка, яка буде експонатом «Вуличного музею».

Про це повідомляє пресслужба Дрогобицької міськради.

За словами керівника КП «Дрогобичводоканал» Романа Шагали, в межах реконструкції площі вирішили встановити таку колонку, щоб кожен охочий міг напитися води.

«Це оригінальна колонка австрійської фірми «Hawle». Фірма є кращою в Європі і спеціалізується на виготовленні якісного обладнання для галузі водопостачання та водовідведення. Вода подається до колонки з водопроводу. Біля колонки встановлено систему водовідведення. За технічними характеристиками ця колонка може працювати як і в теплу, так і в холодну пору року», – зазначив Роман Шагала.

Повідомляють, що водяна колонка буде одним з експонатів «Вуличного музею».

«Прокладення у Дрогобичі водопроводу з якісною водою дало місту поштовх до розвитку. Тому встановлення цієї колонки не лише є доповненням експонатів «Вуличного музею», а є й згадкою про історію Дрогобицького водоканалу. Про це ми розповідатимемо в ході наших екскурсій. Також ми плануємо поруч з колонкою встановити й інформаційну таблицю», – розповів керівник КП «Туристично-інформаційний центр Дрогобича» Ігор Чава.

Фото: пресслужба Дрогобицької міськради

Leopolis.news