logo
14/07
13/07
12/07
11/07
10/07
2 ...

У Зеленського показали фото доказів збиття українського літака біля Тегерану

11-01-2020606

У Зеленського показали фото доказів збиття українського літака біля Тегерану
Фото: Офіс президента

Українські фахівці і оперативний штаб при РНБО отримували всю необхідну інформацію щодо катастрофи літака МАУ під Тегераном.

Про це повідомляє Офіс президента.

«Нашим фахівцям в Ірані було надано всі відео-, фото- та інші матеріали для аналізу процесів, які відбувалися та відбуваються в Тегерані. На підставі зібраної інформації завдяки роботі нашої експертної групи ми мали достатньо даних, щоб розуміти, що розслідування відбудеться об’єктивно та в стислі терміни.

Політична частина роботи завершена. Наші фахівці продовжують працювати, щоб провести всі необхідні юридичні процедури», – йдеться у повідомленні ОПУ.

Як написав у Facebook президент Володимир Зеленський, Україна повинна продовжити роботу для завершення юридичної частини розслідування.

«У страшній трагедії в Тегерані Україна показала, що має на кого покластися. І оперативний штаб при РНБО в цілому, і група експертів в Ірані зокрема працювали цілодобово й ретельно. Їм надавали всю потрібну інформацію.

Україна вже знає причину трагічної загибелі 176 людей, але повинна продовжити роботу для завершення юридичної частини розслідування», – написав Зеленський.

Також у Зеленського опублікували фото доказів збиття літака МАУ.

Нагадаємо, у суботу вранці, 11 січня, Іран офіційно визнав, що помилково збив ракетою літак МАУ.

Президент Ірану Хасан Рухані виступив із заявою про те, що країна «глибоко шкодує про цю трагічну помилку». Він також заявив, що дії військових, які призвели до загибелі українського лайнера, будуть розслідуватися.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна очікує від Ірану притягнення винних до відповідальності, повернення тіл загиблих, виплат компенсацій та офіційних вибачень по дипломатичних каналах.

Згодом Корпус вартових ісламської революції (КВІР), військова гілка виконавчої влади Ірану, взяв на себе відповідальність за аварію українського літака МАУ під Тегераном.

Leopolis.news