logo
30/09
29/09
27/09
26/09
25/09
23/09
22/09
18/09
17/09
15/09
2 ...

У ЗСУ планують дистанційно готувати спеціалістів

13-01-2020 15:16312

У ЗСУ планують дистанційно готувати спеціалістів

У Збройних силах Україні зазначили, що велика увага буде приділятися підготовці спеціалістів у навчальних центрах, курсах та школах.

 

 

Окрім того, буде використовуватися дистанційне навчання, йдеться у повідомленні Генштабу щодо розвитку ЗСУ на найближчі 10 років.

«Під час підготовки персоналу основна увага буде приділятися навчанню спеціалістів у навчальних центрах та школах підготовки, на курсах лідерства та офіцерських курсах тактичного рівня при вищих військових навчальних закладах. Також широко буде використовуватись дистанційне навчання та сертифікація самостійно покращеного рівня професійної майстерності», – сказано у повідомленні.

У ЗСУ також зазначили, що акцент буде зроблено на злагодженості підрозділів.

«У бойовій підготовці відповідальність за її проведення та результати буде покладено на командування видів і родів військ (сил), а саме на створення у їх складі командування підготовки (TRADOC). Акцент буде зроблено на злагодженості підрозділів у ланці взвод — рота — батальйон в центрах підготовки підрозділів видів і родів військ (сил) за участю сертифікованих інструкторів. Для цього будуть функціонувати у складі СВ — два, а в інших видах і родах військ (сил) — по одному Центру підготовки підрозділів», - додається у повідомленні.

Так, можливості центрів будуть розширені за рахунок використання технологій імітаційного моделювання та використання підрозділів позначення дій противника.

Міжвидова і міжвідомча підготовка залишиться пріоритетною.

Leopolis.news