Львів’янка здобула золоту нагороду на Всесвітніх іграх майстрів (ФОТО)

13-01-2020 14:54461

Старший викладач кафедри фізичного виховання НУ «Львівська політехніка» Оксана Заліско здобула золото на Всесвітніх іграх майстрів, що тривають цими днями в австрійському Інсбруку.

Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту Львівської ОДА.

Учора, 12 січня, на дистанції 30 кілометрів у лижних перегонах у своїй віковій категорії спортсменка фінішувала першою, випередивши росіянку на 35 хвилин.

Загалом до Інсбруку, щоб змагатись у дванадцяти олімпійських дисциплінах, з’їхалося близько 3000 спортсменів з усього світу.

Нагадаємо, торік Оксана Заліско стала переможницею Кубка світу з лижних перегонів серед ветеранів спорту. 2017 року у Швейцарії на чемпіонаті світу з лижних перегонів серед ветеранів спорту Оксана Заліско в складі збірної команди України виборола 3 місце у гонці на 15 км класичним стилем.